Nabídka

Vitejte v Pstruhovém ráji

Jsme rybářskou společností již od roku 1994. Tržní ryby a rybí násady produkujeme na vlastní moderní pstruhové farmě. Tradiční druhy ryb chováme na rybnících na Vysočině. Kromě chovu provozujeme sportovní rybolov na dvou našich rybnících.

 

ÚvodRybníkyKožlí

Kožlí

Rybník Kožlí se nachází n aVysočině, nedaleko města Ledeč nad Sázavou komunikace ve směru na Humpolec a D1 - Koberovice. Přesto je situován do klidného areálu přírodního kempu, který je oblopen lesy.

Rybník má rozlohu 0,5 hektarů a je součástí přírodního kempu. Celý areál posookytuje rybářům dobré zázemí, k dispozici jsou sprchy a sociální zařízení, kiosek i tábořiště pro stany a karavany.

Způsob lovu a obsádka:

Přívlač, plavaná, muškaření, obsádka rybníka - pstruh duhový, siven americký

Může se hodit:

Rybník je dobře dostupný ze všech stran, pro lepší dostupnout jsou k dispozici chytací mola. Nejhlubší místo u hráze má přes 4 m (písčito - bahnité dno). Pstruhy na rybníku Kožlí můžete lovit celoročně, v zimní období na oblíbených dírkách. Na rybník si můžete u nás zapůjčit kompletní vybavení (prut, podběrák i nástrahy).

K dispozici je menší parkoviště přímo u vchodu do areálu, velké potom 50 m od rybníka.

Povolenky:

Povolení zakoupíte v areálu kempu v kiosku. Provozní doba -  úterý - neděle od 8.30 - 16.00 hod.. POZOR - na rybníku platí od 30. 10. 2020  nová opatření v rámci pandemie COVID-19.

Ceník pro rok 2020

1 hodina rybolovu

do 6 hodin rybolovu

50 Kč

Každá započatá ½ hodina lovu

 

25 Kč

Celodenní povolenka

nad 6 hodin rybolovu

300 Kč

Cena ulovených ryb

1 kg

155 Kč

Zapůjčení prutu

1 hodina

40 Kč

Zapůjčení podběráku

1 den

20 Kč

 

 

 

 

 

ceny vč. 21% DPH, změna cen vyhrazena

Pravidla lovu

Kontakt:

tel.: 602 100 715

Přijeďte:

Sportovní rybníky

Celoroční prodej

pstruh kuchany

Máte zájem o živé nebo kuchané pstruhy?
Kontaktujte nás na tel. čísle 724 795 387, pondělí - pátek: 8.00 - 16.00 hod.


Lov na dírkách:

Lov na dírkáchLov na dírkách probíhá na rybníku Kožlí a Pilský. Vrtáky Vám zapůjčíme zdarma, na obou místech poskytujeme kompletní zázemí.

Aktuální informace o lovu ...

Dárkový voucher

Dárkový voucherHledáte vkusný a zajímavý dárek pro Vaše blízké. Darujte jim rybolov u nás, stačí si vybrat typ povolenky a my Vám voucher zašleme.

Objednat voucher ...

Go to top